Veselība ir mūsu vērtība!

Veselība ir vajadzīga un svarīga katram! To nevar nopirkt vai uzdāvināt! Tapēc jau sākot no pirmsskolas vecuma bērniem jāsniedz daudz informācijas par fiziskās veselības nozīmi cilvēka dzīvē. Mūsu iestādē izpratne par veselības uzturēšanu tiek veicināta dažādos veidos, gan svētkos, gan ikdienā.

Marta mēnesī, šajos neparastajos Covid-19 apstākļos, mēs saņēmām uzaicinājumu piedalīties LTSA (Latvijas Tautas sporta asociācija) rīkotajā izaicinājumā par godu LTSA 30.gadu jubilejai.

Mēs domājām, kā gan mēs varam iesaistīties aktivitātēs! Nu protams, mēs skriesim ! Un nekur tālu, savas iestādes teritorijā !

Un tā divas reizes nedēļā, pastaigas laikā mūsu iestādes sagatavošanas grupu Nr.5 “Vālodzīte”, Nr.9 “Stārķītis” un vecāko grupu Nr.8 “Pūcīte” un Nr.12 “Zvirbulis” bērni, skolotāju pavadībā ar prieku veica nelielu skrējienu. Visi noskrietie metri tika rūpīgi mērīti, izmantojot aplikāciju, bet nedēļas beigās vadītājas vietniece Marina, kura uzņēmās šī pasākuma organizēšanu mūsu iestādē, saskaitīja noskrietos kilometrus un rezultātu sūtīja kampaņas organizatoriem.

Katru skrējienu bērni gaidīja ar nepacietību ! Rezultātā katrs dalībnieks noskrēja gandrīz 3 km. Daudz tas ir vai maz ? Tas nav svarīgi ! Galvenais, ka bērni ar lielu prieku piedalījās šajos skrējienos, elpoja svaigu gaisu, kustējas un saņēma ļoti pozitīvas emocijas!

Vēlamies, lai visi mūsu iestādes bērni ir veseli un stipri, tāpēc pateicoties mūsu skolotāju atbalstam bērni arī turpmāk varēs turpināt šos “veselības” skrējienus.

 

Informāciju sagatavoja vadītāja Ž.Stašāne