“Tu ripo, ripo, oliņa!”

Kā jau ierasts, katru gadu Daugavpils pilsētas 3. pirmsskolas izglītības iestādē, pavasarī ciemojas vistiņa Klukstīte ar raibām olām un visādām, citādām izdarībām. Arī šogad Lieldienas neizpalika, un mūsu iestādes zālē ieradās vistiņa Klukstīte, kura iepazīstināja bērnus ar Lieldienu tradīcijām.

Jāsaka gan, ka vistiņai Klukstītei bija savi nosacījumi – krāsotās olas bērni dabūs tikai tad, ja tās nopelnīs ar dažādiem uzdevumiem: rotaļām, spēlēm, mīklu minēšanu, olu ripināšanu, dziesmām un dejām. Un tad tik sāka iet vaļā! Bērni rīkoja olu ripināšanu, olu kaujas, kas visiem sagādāja lielu prieku un jautrību!

Vistiņa kopā ar grupu pedagogiem organizēja radošās darbnīcas, kurās bērni izgatavoja dažādas dāvanas vistai: skaistas ligzdas, cālīšus, olas no dažādiem materiāliem un ar izgatavotajām dāvanām izrotāja mūsu iestādes teritoriju.

Pasākuma noslēgumā, vistiņa Klukstīte iepriecināja visus bērnus ar krāsotām olām. Kā jau parasti, vista steidzās iepriecināt arī savus kaimiņus lauku sētā, un devās prom, bet bērnudārzā vēl ilgi valdīja jautra Lieldienu atmosfēra.

Izsaku lielu pateicību grupu pedagogiem un bērniem par aktīvu līdzdalību šajā pasākumā.

 

 

                                                             Mūzikas skolotāja I. Nurmuhametova.