Svētku gaidīšanas laiks mūsu iestādē

 

Lieliem soļiem tuvojas sirsnīgākie un ģimeniskākie svētki – Ziemassvētki un vienmēr jautrie un novēlējumiem bagātie Jaungada svētki ! Mūsu iestādē šis laiks līdz svētkiem tiek piepildīts ar daudzveidīgām aktivitātēm un pasākumiem.

Jau novembra beigās, pirms sākas Adventes gaidīšanas laiks 6.grupas  bērni ar skolotājām Ludmilu un Jekaterīnu izgatavoja oriģinālus Adventes vainagus gan grupai un iestādei, gan katrai ģimenei. Jau decembra sākumā mēs kopā ar bērniem sākām izrotāt iestādi, zāli  un grupas svētkiem.

Ceturtdien, 9. decembrī pie bērniem ciemos atnāca rūķīši un palīdzēja izrotāt mūsu teritorijā augošās egles. Tas viss sagādāja prieku gan mazuļiem , gan lielākiem bērniem.

10.decembrī noslēdzās mūsu labdarības akcija “SIRSNĪGAS DĀVANAS”, sadarbībā ar “Jaunatnes organizāciju Apelsīns”. Šodien šīs dāvanas tika nodotas organizācijas pārstāvjiem, kuri tās nogādās uz pansionātu, lai tās priecētu vientuļos cilvēkus svētkos !!! Liels prieks, ka mums apkārt ir tik atsaucīgi un dāsni cilvēki. Ir saziedots liels skaits dažādu lietu, gultas piederumu, gardumu, higiēnas līdzekļu, veselību veicinošu  dāvanu, siltu mantu, kuras būs ļoti noderīgas cilvēkiem pansionātā. Sevišķi pacentās 8. grupas bērni ar skolotajām Raisu un Jekaterīnu. Tie savām rokām izgatavoja jaukas apsveikuma kartiņas senjoriem svētkos.

12. grupā nedēļa sākās ar smaržīgu piparkūku cepšanu, un visu iestādi piepildīja piparkūku smarža. Skolotājas Irinas un Tatjana pamācīja un kontrolēja procesu, bet bērni centīgi mīcīja, rullēja mīklu, lika gatavos cepumus uz cepamās paplātes, lai izceptu garšīgo Ziemassvētku gardumu.

Visu nedēļu iestādē vēl turpināsies rosība, gatavojoties svētkiem. Tiks pušķotas eglītes, izgatavotas apsveikuma kartiņas, bērni macīsies dzejoļus , dziesmas un dejas !

Drīz, pavisam drīz sāksies Ziemassvētku un Jaungada svētku pasākumi bērniem.

Svētku gaidīšanas laiks turpinās !!! Piepildīsim to ar labām domām un darbiem !

Informāciju sagatavoja vadītāja Ž.Stašāne