Sniega diena – 2021.

Jau septīto reizi mūsu iestādē tika svinēta Sniega diena. Un, kas īpaši iepriecina, ka šoreiz svētki notika ar lielu īstā sniega daudzumu! Sniegainais laiks ar nelielu salu ir ļoti labvēlīgs  bērnu ziemas sportiskām aktivitātēm.

Gatavojoties Sniega dienai katra grupa aktīvi pētīja sniegu kā dabas parādību: eksperimentējot uzzināja daudz ko jaunu, meklēja informāciju enciklopēdijās un internetā, palīdzēja  skolotājām izrotāt savu pastaigas laukumiņu un izgatavoja radošus darbus izstādei.

Bet galvenais pasākums notika piektdien, 22. janvārī, kad pēc stiprā sala kļuva mazliet siltāk, kas ļāva pilnīgi izbaudīt visus ziemas priekus.

Ievērojot visus ierobežojumus sakarā ar Covid-19, Sniega dienas pasākumā iestādes sporta laukumā vienlaicīgi piedalījās ne vairāk kā viena grupa, kuru satika Polārlācis ( mūzikas skolotāja V. Kalugina-Romanova) ar  jautrām stafetēm un spēlēm. Kopā ar Lāci bērni sacentās ātrumā, veiklībā un “zābaciņu” mešanā. Neaizmirsa un par ragaviņām un slēpēm, kuras piektdien slīdēja īpaši viegli. Pēc tam bija jāizpilda galvenais uzdevums – jāuzzīmē sniegā savas grupas “sniegpārslu”. Kad svētki jau bija beigušies, viss laukums bija izrotāts ar pasakainām sniegpārslām. Vēl ilgi bērnu dārza teritorijā skanēja jautras bērnu balsis, jo Sniega svētki mums izdevās!

Informāciju sagatavoja vad. vietniece M. Pavlova