Paši cepam ābolu pīrāgu.

Oktobra nogalē mūsu grupā “Balodītis ” notika visu bērnu iecienīta aktivitāte, kuras laikā  mēs kopā ar bērniem izcepām  ābolu pīrāgu. Šis mēnesis bija veltīts veselīgam ēdienam, dārzeņiem un augļiem, tāpēc mēs kopā ar bērniem nolēmām izcept pīrāgu no vietējiem rudens āboliem.

Bērni visu darīja paši – lika ābolus veidnē, sita olas un sakūla tās ar cukuru, sajauca mīklu, visu centīgi uzlēja uz āboliem un ievietoja topošo pīrāgu cepeškrāsni. Drīz visa grupas telpa piepildījās ar saldo ābolu cepiena aromātu. Kad pīrāgs tika izcepts, bērni apbēra to ar pūdercukuru un visi kopīgi sākām degustāciju. Un protams, ar lielu apetīti visi nogaršojām pīrāgu un cienājām ar to arī iestādes darbiniekus ! Tas bija ļoti garšīgs ! Un atsauksmes bija “super” !

Bērniem ļoti patika piedalīties šādā aktivitātē! Uz jautājumu: “Ko jūs gribētu vēl izcept?”, viņi teica:“- Maizītes ar kanēli!”. Tagad plānosim nākamo cepšanas nodarbību, lai atkal kopīgi gatavotu un nogaršotu savu spēkiem sagatavotu kulinārijas izstrādājumu “Balodīšu maizītes ar kanēli”!

                                  Informāciju sagatavoja 10. grupas skolotāja J.Rogovska