Mūsu uzvaras mazo izpildītāju konkursā “Pīks un Pika” 2021

Katru gadu Jauniešu un bērnu centrs “Jaunība” organizē vokālu konkursu pirmsskolas audzēkņiem. Konkursa mērķis ir bērnu vokālās mākslas jaunrades attīstīšana un muzikāli estētiskās gaumes pilnveidošana. Sakarā ar epidemioloģisku situāciju šogad konkurss notika attālināti, mūzikas skolotājas nofilmēja video ar dziesmu bērna izpildījumā un nosūtīja konkursa organizatoriem.

No mūsu bērnudārza konkursā piedalījās duets Liana Krjaukle un Ksenija Jurše ar dziesmu “Matrjoški”, sagatavoja mūzikas skolotāja Veronika Kalugina-Romanova, duets Anastasija Žerebkova un Andrejs Smoļakovs  ar dziesmu “Pieci mazi kukainīši”, sagatavoja mūzikas skolotāja Irina Nurmuhametova un soliste Amanta Onzole ar dziesmu “Cip, cip, cālīši”, kuru arī sagatavoja  mūzikas skolotāja Irina Nurmuhametova.

Žūrija vērtēja dalībniekus pec vērtēšanas kritērijiem:  intonācija, ritma izjūta, uzstāšanās  kultūra. Pēc iegūto punktu skaita dalībnieki saņēma Diplomus.

Mūsu iestādes bērnu dalības konkursā  rezultāti ir ļoti labi:

  • Duets Liana Krjaukle un Ksenija Jurše saņēma I pakāpes Diplomu
  • Duets Anastasija Žerebkova un Andrejs Smoļakovs saņēma II pakāpes Diplomu .
  • Soliste Amanta Onzole saņēma I pakāpes Diplomu .

Ar prieku varam pateikt, kā mūsu audzēkņi ir lieli malači un ieguvuši augstus rezultātus vokālā konkursā “Pīks un Pika”.

Informāciju sagatavoja mūzikas skolotāja V. Kalugina-Romanova