Miķelis – bagāts vīrs!

Šodien, 30. septembrī, mūsu iestādē notika ļoti ilgi gaidīts pasākums – Miķeļtirgus. Sporta laukumā saimniece ar Miķeli sagaidīja bērnus un pieaugušos, lai kopā svinētu rudens ražas vākšanas nobeigumu. Bērni pastāstīja par savu ģimeņu bagātajām rudens ražām, dziedāja un spēlējas kopā ar Miķeli.

Bet par galveno svētku notikumu kļuva pats tirgus! Kopā ar vecākiem bērni sagatavoja “preces” tirdzniecībai – augļus, dārzeņus, mājas cepumus un daudz-daudz ko garšīgu. Milzīgs paldies mūsu vecākiem par atsaucību un iespēju aizpildīt mūsu “letes” ar tādu preču daudzumu!

Visi pircēji ilgi pastaigājās starp improvizētām tirgus vietām un nopirka sev visu, ko vien dvēsele gribēja, jo izvēle bija ļoti laba! Tas nebija viegli – iepirkums svarīga darīšana, jo vajag izvēlēties kaut ko vajadzīgu, saskaitīt savu naudu, apmaksāt pirkumu un ievietot to maisiņā. Visi bērni bija ļoti ieinteresēti ar procesu, sapirka daudz gardumu un dalījās ar draugiem savos iespaidos. Visur valdīja priecīga atmosfēra.  Jautra mūzika vēl ilgi skanēja Miķeļtirgus laukumā, kamēr nebija nopirkta pēdējā prece.

            Informāciju sagatavoja vadītājas vietniece M. Pavlova