Mācību gada noslēgumā..

Mīļie pirmsskolnieki un skolēni, cienījamie skolotāji un vecāki,
ir maija pēdējā nedēļa, gandrīz ir aizvadīts 2019./2020.mācību gads. Mācību gada sākumā mēs pat iedomāties nespējām, ka pēkšņi nonāksim šādu pārbaudījumu priekšā, kad jāmaina pilnīgi viss.
Pēkšņi skolēniem nācās palikt mājās un mācīties patstāvīgi. Prātā nāk J. Gestes vārdi: „Ja tev deguna priekšā aiztaisa durvis, tad tas vēl nemaz nenozīmē, ka tu iekšā netiksi… Ja tev aizliek sētu priekšā, tad zini, ka tādēļ tā likta, lai tu pāri tiktu… Nebaidies no puniem! Tas lai ir tavs dzīves pamatlikums!” Labi, ka mūsdienu tehnoloģijas ļauj uzturēt nepārtrauktu kontaktu ar skolotāju – padomdevēju un procesa virzītāju. Labi, ka klāt ir vecāki – vislielākais atbalsts un palīgs. Tieši skolēnu, skolotāju un vecāku ciešā komunikācija, kopīga mērķa izpratne un gatavība darīt visu iespējamo, lai šo mērķi sasniegtu, ir mūsu kopīgās izdošanās atslēga šajos divos attālināto mācību mēnešos.
Kopumā veiksmīgs ir bijis šis interesantais, neaizmirstamām sajūtām bagātais mācību gads, kaut arī ir prasījis no mums krietni vairāk piepūles un enerģijas. Kā liecina pētījumi, nervu šūnas tomēr atjaunojas. Miers, prieks, laimes izjūta un gandarījums ir emocijas, kuru iespaidā tas notiek.
Lai vasarā ikvienam no jums neizsīkstoši ir avoti, kur šīs emocijas pasmelties! Domājiet labas domas, dariet labus darbus, gūstiet labas emocijas no dabas, no saskarsmes ar mīļiem un tuviem cilvēkiem, no padarītiem darbiem! Un, kad jau tuvosies gladiolu un asteru krāšņums, tad esiet smaidīgi, starojoši un enerģijas pilni jaunā mācību gada sākumam! Lai jums skaista un bagāta vasara!
Un, lūdzu, atcerieties pateikt paldies Skolotājam. https://docs.google.com/forms/d/15PaY3PTQTOhGA4OQD54jEQIycrl0LMViMZqBwL5yDJI/edit

Daugavpils pilsētas Izglītības pārvaldes vārdā vadītāja
Marina Isupova
2020.gada