Jautru Rūķīšu vizīte uz mūsu iestādi.

Mūsu 3. pirmsskolas izglītības iestādē jau ļoti sen ir jauka tradīcija. Katru decembri pie mums viesojas Rūķīšu jautrā komanda, kura atnāk, lai priecētu visus bērnudārza bērnus, uzlabotu tiem  garastāvokli ar savām dejām, egles rotāšanu, smaidiem un, protams, ar saldām dāvanām.

Šogad Ziemassvētku viesi apciemoja mums piektdien, 11. decembrī. Visās grupās bērni gaidīja šo dienu un gatavojās tai – iemācījās svētku dziesmas, dejas  un dzejoļus, kopā ar vecākiem un skolotājām gatavoja rotājumus mūsu eglītēm. Piektdien, no rīta vecākie bērni sagaidīja rūķīšus ārā, bet mazulīši skatījās pie logiem… un tad, tieši plkst.10.00 Rūķīšu skaļā kompānija ieradās pie iestādes centrālās ieejas. Viesi sasveicinājās un apsveica ar tuvojošamies  Ziemassvētkiem un sāka iestādes pagalmā augošās eglītes rotāšanu. Pēc sava darba rūķīši sāka jautru dejošanu apkārt eglei un spēles. Visu bērnu acīs starojās  prieks !

Atvadoties rūķīši dāvināja katrai grupai lielu maisiņu ar kraukšķīgām piparkūkām  un konfektēm, ar ko iepriecināja visus vēl vairāk. Paldies mūsu rūķīšiem par uzdāvināto prieku un cerību uz drīziem Ziemassvētku brīnumiem!

 

Informāciju sagatavoja 3.pirmsskolas

izglītības iestādes vadītajās vietniece M. Pavlova