„JAUTRIE SNIEGAVĪRI”

Ziema ir īstais laiks, lai celtu sniegavīrus, sniegakaķus, sniegapilis un daudz ko citu. Tas ir tik jautri! Februārī  mūsu mīļākais žurnāls «Spicīte» rīkoja zīmējumu konkursu ”Jautrie sniegavīri” , un mēs – 9. grupas bērni uzreiz nolēma piedalīties konkursā! Šogad ziema gandrīz divu mēnešu garumā priecēja visus ar pietiekamu  sniega daudzumu un salu.  Sniegavīrus izdevās celt ļoti bieži ! Kāpēc gan tos neuzzīmēt !

Мums bija ļoti grūta izvēle, nolemt kurus darbus sūtīt “Spicītes” konkursam, jo bija vairāk nekā 10 zīmējumi, bet izstādei bija jāizvēlas tikai 4 darbi. Tad mēs ar bērniem nolēmām rīkot savas grupas konkursu pēc kura rezultātiem izvēlēties labākos darbus un sūtīt konkursam “Spicīte”. Mūsu grupas konkursā uzvarēja Karolinas Vasiļjevas, Kirila Vanageļa, Margaritas Artemčukas un Polinas Vaidaševičas darbi. Šī izvēle nebija vienkārša, jo visi zīmējumi atšķīrās ar  sižetu, fantāziju un  ļoti radošu pieeju. Uzvarētāju zīmējumi tika skenēti un elektroniski atsūtīti žurnāla redakcijai. Tagad mēs ar nepacietību gaidam žurnāla marta numuru! Vai mūsu bērnu darbi tiks publicēti žurnālā  «Spicīte»? Kādi ?  Noveliet mums veiksmi!

Plānojam tuvākajā laikā atklāt iestādes foajē visu darbu izstādi, lai iepazīstinātu visus ar mūsu jautrajiem sniegavīriem. Būsim priecīgi izstādes apmeklētāju atsauksmēm!

9. gr. bērni un skolotāja Raisa Vasiļjeva.