Ēdīsim veselīgi un garšīgi!

Pavisam nesen, pagājušajā mēnesī, mūsu iestāde pabeidza savu dalību projektā “Piens un augļi skolai”. Projekta gaitā iestādes audzēkņi regulāri saņēma svaigus augļus (burkānus, ābolus un kāpostus), kuri tika izaudzēti Latvijas lauksaimniecībās. Mūsu bērniem garšo arī Latvijas govju piens, kurš tiek iepakots ērtās paciņās ar salmiņu, tāpēc bērni ļoti labprāt dzer to. Par to milzīgs paldies visiem projekta organizatoriem un īstenotājiem!

Divas februāra nedēļas mēs veltījām veselīga dzīvesveida popularizēšanai mūsu iestādē, bet lozungs  mums bija tāds:  ”Esi vesels!”. Par pareizu un veselīgu uzturu ar bērniem daudz runāja iestādes pedagoģi gan grupās, gan latviešu valodas un mūzikas rotaļnodarbībās. Mūsu mērķis – veidot bērnos mūsdienīgu domāšanu par ļoti nopietnu attieksmi pret savu veselību, kurā nozīmīgu vietu aizņem veselīga uztura paradumi. Pirmsskolas vecums ir ļoti atbildīgs šī jēdziena izprašanai un noteiktu ieradumu veidošanai.

Februāra beigās iestādes foajē izgreznoja neparasta fotoizstāde “Ēdīsim veselīgi un garšīgi!”kura stāsta par mūsu bērnu ēdināšanu gan mājās, gan bērnu dārzā un atspoguļo viņu  ēdienu izvēli un prioritātes. Īpaši starp izstādes eksponātiem izceļas 5. grupas kolektīvais darbs par piedalīšanos projektā: sagatavošanas grupas bērnu foto stāsta par  noderīgu paradumu veidošanu bērniem. Ļoti interesanta ir 4. grupas foto kolāža par mūsu mazuļu veselīgu ēdināšanu. Visiem, kuri vēl nav apmeklējuši mūsu veselīgo fotoizstādi, mēs rekomendējam izdarīt to, jo izstāde turpina savu darbu tikai līdz marta beigām.

Mēs ļoti ceram, kā mūsu bērnu ģimenēs arī ļoti labi saprot veselīgā uztura nepieciešamību un vecāki atbalstīs mūs šajā ļoti svarīgajā darbā.

Informāciju sagatavoja vadītājas vietniece M.Pavlova.