Decembris – labdarības mēnesis.

Šī gada decembris mūsu iestādei tradicionāli kļuva par bagātu uz labiem darbiem. Tas ir  Ziemassvētku gaidīšanas laiks, kas veido siltu un sirsnīgu atmosfēru, kura palīdz darīt labus darbus.

Novembrī un decembrī mēs atcerējāmies  par Daugavpils Dzīvnieku patversmes iemītniekiem un savācām viņiem daudz ko garšīgu un nepieciešamu. Mūsu tradicionālā akcija “Labā sirds -7” noslēdzās 18. decembrī, kad mēs gaidījām mašīnu no patversmes, lai nogādātu visu savākto.  Liels paldies 5. grupas bērniem par aktīvu palīdzību dāvanu kravāšanā dzīvniekiem. Savas pateicības vārdus mums Dzīvnieku patversmes vadība izteica savas iestādes mājas lapā.

Šajā pašā piektdienā, 18. decembrī, mūsu iestādē tika pabeigta vēl viena labdarības akcija, kura notika pēc Iestādes padomes iniciatīvas. Akcijas “Palīdzēsim pansionāta senjoriem” (sadarbībā  ar “Jauniešu organizāciju Apelsīns”) laikā tika savākts daudz patīkamu dāvanu vientuļiem senioriem, pansionāta klientiem. Milzīgs paldies  visiem,  kas atsaucās uz akcijas aicinājumu un uzdāvināja sirds siltuma daļiņu tiem, kuriem tas ir ļoti vērtīgi. Informācija par akcijas gala rezultātu šeit https://gorod.lv/novosti/319017-apelsin-pozdravil-zhitelei-treh-pansionatov-latgalii-s-rozhdestvom

Decembrī  mūsu iestādes darbinieki aktīvi piedalījās arī Latvijas Sarkanā Krusta Daugavpils pilsētas komitejas, sadarbībā ar Sociālo dienestu Ziemassvētku labdarības akcijā “ Esmu Tev līdzās, lai palīdzētu”.  Akcijas gaitā  tika savākti ziedojumi konkrētam bērnam ar funkcionāliem traucējumiem, lai palīdzētu viņam saņemt bezmaksas sociālās rehabilitācijas pakalpojumus. Vēlreiz sirsnīgs paldies visiem, kas ziedoja līdzekļus šim cēlajam mērķim.

Decembris jau beidzas, bet Ziemassvētku siltais un burvīgais noskaņojums vēl ilgi sasildīs dvēseles gan akciju dalībniekiem, gan tiem, kuri sajuta mūsu atbalstu un mīlestību.

Informāciju sagatavoja vad. vietniece M.Pavlova