3.pirmsskolas izglītības iestāde atkal par tīru Latviju!

Jau sesto gadu mūsu iestādes draudzīgais kolektīvs piedalīsies konkursos,  kurus organizē  „Zaļā josta”  sadarbībā  ar SIA ”Līgatnes papīrs”, SIA “Balticfloc”, SIA “AP Kaudzītes”, AS “Latvijas valsts meži”, SIA “Pilsētvides serviss”, SIA “BAO” un Valsts izglītības satura centru (VISC).  Konkursu organizatori aicina Latvijas pirmsskolas, vispārējās, interešu un profesionālās izglītības iestādes iesaistīties makulatūras un izlietoto bateriju vākšanā  2019./2020. mācību gadā.  Piedaloties konkursos, ikkatrs  dalībnieks tiek mudināts saudzēt Latvijas kokus un mežus, un aizdomāties par videi kaitīgu preču nenonākšu dabā un to pārstrādi otrreizējās izejvielās, saudzējot vidi un taupot resursus.

Mūsu iestādes darbinieki jau ilgu laiku šķiro visus atkritumus, atsevišķi savācot kartonu un papīru. Šajā procesā aktīvi piedalās arī mūsu audzēkņi, šķirojot papīra atkritumus katrā iestādes grupā. Ar to  mēs cenšamies veicināt mūsu audzēkņos  ekoloģisko domāšanu un derīgu paradumu izstrādāšanu  uz visu mūžu.

Mēs būsim ļoti pateicīgi visiem par aktīvu dalību konkursos, kopā mēs darīsim   lielu Latvijas dabas saudzēšanas darbu un pakāpeniski audzināsim mūsu audzēkņos ekoloģiski pareizo domāšanu un derīgu paradumu nostiprināšanu.

Informāciju sagatavoja

3.pirmsskolas izglītības iestādes

vadītājas vietniece

Marina Pavlova.