Pavasara Talka – 2021.

Piedalīties savas iestādes teritorijas kopīgā uzkopšanā pavasarī ir viena no mūsu ilggadējām tradīcijām. Saudzēt dabu, rūpēties par tās tīrību un skaistumu ļoti svarīgi sākot jau no bērnības. Tāpēc šodien, 29. aprīlī, visi bērni vecumā no 3 gadiem ar prieku sakopa savus pastaigas laukumiņus un tiem tuvāko teritoriju.

Šoreiz Pavasara talka tika organizēta arī “Darbīgās kopienas” projekta aktivitāšu ietvaros. Īpaša misija bija mūsu iestādes vecākajai grupai “Zvirbulis” (Nr.12.), kura jau otro reizi sakārtoja mūsu mikrorajona iedzīvotāju vismīļāko atpūtas vietu – Aveņu skvēru. Bērni ar grupas darbiniekiem centīgi darbojās, lai mūsu mikrorajons kļūtu par tīru un patīkamu vietu, kur mēs dzīvojam un atpūšamies. Paldies grupas skolotājām  un auklītei par labu sagatavošanos pasākumam un tā norisi.

Parējās grupās arī nebija skumji, jo bija daudz darba. Visi rūpīgi sakārtoja puķu dobes un zemi ap krūmiem un kokiem, savāca kūlu un sausos zarus un lapas, sakopa savas nojumes un laukumiņus. Šodien visi ļoti labi pastrādāja, lai mūsu bērnudāza teritorija kļūtu skaista un sakopta!

Informāciju  sagatavoja vadītājas vietniece M.Pavlova