5.OKTOBRIS - STARPTAUTISKĀ SKOLOTĀJU DIENA

2017/10/10
deņj uciteļa
deņj uciteļa
Ceturtdien, 5. oktobrī, plkst. 15.00 Daugavpils Latviešu kultūras centra Lielajā zālē pulcējās pilsētas pedagogi, lai svinētu savus profesionālos svētkus. Svinīgā pasākuma moto bija Raiņa vārdi ,,Pastāvēs, kas mainīsies…” 13. vidusskolas audzēkņi priecēja svētku dalībniekus ar brīnišķīgiem muzikālajiem priekšnesumiem. Pilsētas skolās 1043 pedagogi māca un audzina 9275 skolēnus, pirmsskolas mācību iestādēs 644 skolotāji skolas gaitām gatavo 4635 bērnus. Šajā mācību gadā lielajai un draudzīgajai pilsētas skolu un pirmsskolas izglītības iestāžu pedagogu ģimenei pievienojās 20 jauni speciālisti. Un mēs ļoti priecīgi, kas viņu skaitā ir mūsu iestādes jaunā skolotāja – Inna Kovaļonoka. Inna strādā mūsu bērnu dārzā no 2014. gada 1.septembra  un  vienlaicīgi bija mācījusies Daugavpils Universitātē, kur viņa apguva specialitāti „Pirmsskolas  un pamatizglītības (1.-3. kl.) skolotājs” . Šī gada 25. februāri Inna Kovaļonoka saņēma profesionālo bakalaura grādu. Mēs no visas sirds sveicam Innu Skolotāju dienā , novēlam viņai daudzas pedagoģiskās un radošās uzvaras!
Jau tradicionāli Daugavpils Izglītības pārvalde rīkoja profesionālās meistarības konkursu. Kopumā no pilsētas izglītības iestādēm tika saņemti 104 pieteikumi. 80 konkursanti saņēma balvas svinīgo pasākumu laikā, kuri norisinājās skolās un bērnudārzos Skolotāju dienas priekšvakarā.
Svinīgajā pasākumā tika godināti 24 konkursa „Pedagoģiskā meistarības balva - 2017” uzvarētāji. Skolotājs – tā ir ne tikai profesija, tas ir dzīves veids, ne tikai izvēle, bet apņemšanās un pastāvīga spēja un vēlēšanās mainīties un augt.